Компанія заснована восени 2013 року. З самого початку роботи невеликими, але впевненими кроками ми йшли до своєї мети – створення надійного сервісу Wi-Fi реклами та просування комплексних Wi-Fi рішень для бізнесу. Завдяки двом цілеспрямованим ентузіастам з міста Мукачево, вже за декілька місяців фірма мала свої перші точки доступу для бездротового підключення до мережі. А у лютому зона покриття займала весь центр міста.

Невеликий штат із 5 чоловік у квітні 2014 року зумів домогтися підписання з місцевими провайдерами великої кількості важливих для подальшого співробітництва договорів. Це дало змогу розширити покриття в інших містах: Ужгород, Іршава, Берегово. У кінці року кількість активних користувачів зросла до рекордної позначки в 60 000 переглядів в місяць.

2015 рік почався зі змін – компанію залишив один із засновників. Тимчасові проблеми з Інтернет-провайдером у м.Іршава призвели до необхідності призупинити роботу мережі у місті. Але вже в середині року були підкорені чергові вершини – зона відпочинку м.Свалява та парк у Росвігові (мікрорайон міста Мукачево).

Далі ми реалізували велику кількість інших масштабних проектів з поширення зони покриття та значно покращили якість послуг у центрі Мукачева.

Зміна профілю діяльності

На початку 2016 року компанія втратила ще одного засновника та інвестора за сумісництвом, що призвело до повного припинення роботи у м.Іршава. Але це дало змогу змінити профіль діяльності та зайнятися реалізацією бездротового Інтернету у бізнес-сфері Закарпаття – підключенням Wi-Fi інтернету в ресторанах, кав’ярнях, клубах, піцеріях та інших комерційних організаціях і громадських місцях.

Зацікавлені? Звертайтесь за контактами або просто відправте нам повідомлення, щоб отримати додаткову інформацію!

Anton Yugas

Генеральний директор, City Wi-Fi

Anton Yugas

Генеральний директор, City Wi-Fi

Антон Югас - генеральний директор української компанії City Wi-Fi, з 17 лютого 2016 р.

Email: info@citywifi.com.ua
Phone: +38 095 812 52 52