У цьому розділі Ви знайдете відповіді на поширені питання наших користувачів. Якщо в даному розділі Ви не знайшли відповіді на своє питання - обов'язково поставте його, використовуючи форму для зворотного зв'язку. Зазвичай ми відповідаємо протягом 24 годин і швидше. Дякуємо за розуміння.

Центр інформаційної і технічної підтримки за телефоном +38 (095) 812-52-52


Зони покриття City Wi-Fi можна переглянути в розділі Покриття. Інформація про місцезнаходження хот-спотів представлена у вигляді міток на карті і списку.

Якщо Ви перебуваєте в зоні мережі, тоді потрібно підключитися до City_Wifi_Free і запустити мобільний браузер. Після завантаження рекламної сторінки Ви зможете переглядати улюблені сайти і програмні додатки в Інтернеті.

Якщо Ви переглянете рекламу, Вам надається доступ до безкоштовного інтернету на протязі 60 хвилин, після чого потрібно повторно переглянути рекламу для подальшої роботи в Інтернеті. Користування інтеренетом доступно 24/7. Якщо ввійдете без перегляду реклами, тоді ліміт інтернету буде 30 хвилин на добу.

Технологія Wi-Fi ефективно працює на відстані до 100 метрів від точки доступу при відсутності або мінімумі фізичних перепон. Зараз наші хот-споти забезпечують швидкість підключення до 10 Мбіт/с. Перевірити швидкість Інтернету Ви можете через додаток SpeedTest. Швидкість інтернету може бути знижена до 512 Кбіт/с. тільки в тому випадку, якщо Ви безперервно використовували 5 Мбіт/с. більше 10 хвилин.

Можливо Ви вийшли за межі зони безкоштовного Wi-Fi. Якщо так, то постарайтеся знайти місце, де сигнал буде стабільніший. Також проблеми можуть бути пов'язані з Вашим телефоном.

Перш ніж почати користуватися безкоштовним Wi-Fi, Вам потрібно зайти в мобільний браузер, а після завантаження рекламної сторінки Ви зможете переглядати улюблені сайти і програмні додатки в Інтернеті.

В даному випадку відключення Інтернету відбувається через те, що прийшов час подивитися рекламу. Тому Вам потрібно відкрити браузер, натиснути на рекламний банер, подивитися рекламу, після чого доступ до Інтернету поновиться до наступного показу реклами.

Визначення технічної можливості вимагає деякого опрацювання, тому, будь ласка, відправте запит з точним зазначенням місця і описом об'єкта на електронну пошту info@free-wifi.com.ua або зателефонуйте за номером +38 (095) 812-52-52, ми обов'язково її розглянемо і дамо відповідь в найкоротші терміни.

Причини низької швидкості

Причина Усунення
Ви знаходитесь в зоні слабкого радіосигналу. Знайдіть місце з більш високим рівнем сигналу.
Наявність перешкод від інших безпровідних пристроїв або електронної апаратури, в тому числі і від інших безпровідних мереж. Повідомте нам про проблему написавши листа на електронну пошту info@free-wifi.com.ua або зателефонуйте за номером +38 (095) 812-52-52, ми змінимо радіоканал в даному місці.
Ваш пристрій та/або канал в Інтернет перевантажені виконанням великої кількості додатків або шкідливих програм. Закрийте непотрібні додатки та прийміть заходи до очищення вашого пристрою від шкідливих програм, переконайтеся, що на даний момент у вас не відбувається автоматичне оновлення системи або додатків.
Ви користуєтеся неефективними або застарілими програмними засобами. Ми рекомендуємо користуватися Chrome, Firefox, Opera.
Програма для скачування показує слабку швидкість. Скоріш за все програма відображає швидкість в мегабайтах, а у нас швидкість вказана в мегабітах в секунду, тобто відмінність у 8 разів.
Обмежений доступ або низька швидкість на сервері, з якого ви намагаєтеся завантажити дані. Зайдіть на даний ресурс через деякий час.